Ultra szybki internet Dzierżoniów

Internet w Dzierżoniowie

Przedstawiamy Państwu AirMAX – szybki i tani Internet w Dzierżoniowie, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających i aktywnych w sieci użytkowników. Zapewniamy całkowity brak limitów danych, bez względu na ilość ściąganych codziennie plików i dogodne warianty umowy. Klient może sam wybierać spośród różnorodnych opcji abonamentowych, zróżnicowanych cenowo ze względu na prędkość Internetu oraz czas trwania umowy. W ofercie posiadamy również nowoczesny Internet na kartę.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymacie Państwo w prezencie:

AirMAX – Internet w Dzierżoniowie o zupełnie nowej jakości.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Dzierżoniów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Dzierżoniów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe korzyści pod postacią: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Internet Fiber, z łatwością można podłączyć do Internetu dużą ilość sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Internet PrePaid Dzierżoniów - (internet bez umowy)

Internet bez umowy? AirMAX - Internet na kartę Dzierżoniów

Oferujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie w branży usług telekomunikacyjnych – Internet PrePaid AirMAX, działający na zasadzie przedpłaty. To doskonały wybór dla wszystkich z Państwa, którzy nie potrzebują stałych łączy, a zależy im jedynie na okresowym lub sporadycznym dostępie do sieci. Decydując się na Internet na kartę, nie podpisujecie Państwo żadnej umowy z dostawcą usługi. Wykupujecie wybrany pakiet i korzystacie z Internetu wtedy, gdy tego potrzebujecie. Wystarczy w szybki i prosty sposób aktywować usługę pod wskazanym numerem telefonu (konieczna jest także aktywacja routera).

Wybierzcie Internet na kartę AirMAX Dzierżoniów i cieszcie się szybkością łączy NeoConnect przez dowolną ilość czasu – nawet 1 dzień!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Dzierżoniów - zasięg

30-dniowy, bezpłatny okres testowy naszego Internetu. Dzierżoniów i okolice.

Jeśli chcielibyście Państwo wypróbować naszą usługę przed podpisaniem umowy, zapraszamy do kontaktu. Jako jedni z nielicznych dostawców Internetu, zapewniamy naszym Klientom bezpłatny okres testowy, obejmujący okres 1 miesiąca. W tym czasie możecie Państwo cieszyć się ultra szybkim i stabilnym Internetem bez limitu danych, całkowicie za darmo. Testowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem – po upływie 30 dni, możecie swobodnie zdecydować o dalszej współpracy lub zrezygnować z usługi. Bez umów przedwstępnych, bez ukrytych kosztów.

Czy AirMAX - Internet Dzierżoniów spełni Wasze oczekiwana? Zapraszamy do rozpoczęcia darmowego testowania!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Dzierżoniów, oraz następujące miejscowości:

Bielawa, Dobrocin, Dzierżoniów, Jaźwina, Jodłownik, Kiełczyn, Książnica, Mościsko, Nowizna, Ostroszowice, Owiesno, Pieszyce, Piława Dolna, Piława Górna, Roztocznik, Trzebnik, Uciechów, Wiatraczyn, Włóki,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Użytkownicy mówią o nas!

Klienci są dla naszej firmy najważniejsi. Dlatego pragniemy, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich inspirujący. Pragniemy, aby oferowane usługi zapewniały najwyższej klasy rozrywkę, a zatrudniana kadra była zawsze przyjazna, empatyczna i kompetentna. Napawa nas dumą, że użytkownicy dostrzegają i doceniają nasze wysiłki oraz rekomendują nas innym. I możemy to udowodnić! Wasze rekomendacje są dla nas najbardziej wiarygodną informacją zwrotną i najmocniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - bezcenną wizytówką firmy. Musicie też wiedzieć, że każda, nadesłana uwaga jest dla nas ważna, więc zostaje poddana analizie i służy do ciągłego ulepszania jakości usług. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym darzycie naszą firmę - Airmax Internet - od tylu lat.

TV internetowa oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnych serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa – w różnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz zamówić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed wyborem danego pakietu koniecznie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy usługi. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, ilości programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Super szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z uploadem i downloadem, dostęp do filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz super szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków pogodowych. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmowe i serialowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki w nieograniczonych ilościach - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download plików. Airmax to doskonała propozycja Internetu dla całej rodziny oraz dla biznesu. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym zakątku w domu czy w firmie. Poczuj różnicę - wystartuj z super szybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Dzierżoniów. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

W ciągu minionej dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego człowieka zjawiskiem tak normalnym, że trudno teraz nawet wyobrazić sobie naukę lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z siecią, zapewniona jest prosta komunikacja z ludźmi z całego świata, transfer materiałów albo rozwijanie kompetencji. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Dzierżoniów. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta i od dostępnej infrastruktury IT. Zwykle osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich specyficznym wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy skorzystać z naszej oferty – Airmax Internet umożliwia każdemu błyskawiczny i trafiony dobór sprofilowanej oferty z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – także dla miejscowości Dzierżoniów. Co więcej istnieje możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u poszczególnych firm.

Internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnych serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa – w różnych wariantach do wyboru.Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na obszarze miejscowości Dzierżoniów. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o ogromnej przepustowości, a także programy TV online i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - całkowicie za darmo. Masz prawo wypowiedzieć umowę w każdej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w standardzie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mają zapewnione również: bezpłatny multiroom, jakość HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzykrajowych.

Internet symetryczny – co oznacza? Czy Internet symetryczny jest dostępny w miejscowości Dzierżoniów?

Łącze symetryczne (czy też Internet symetryczny) jest takim typem łącza internetowego, w którym gwarantowana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są identyczne. Na ogół łącze symetryczne opiera się na technologii światłowodu. Z tego względu można też spotkać się z pojęciem „światłowód symetryczny”.

Przykładowo, oferta operatora to światłowód 300 Mb/s. Oznacza to, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Obiecywane przez dostawcę Internetu parametry mogą być w praktyce odrobinę inne, ale nie powinny być to istotne rozbieżności. Z tego względu trzeba przed podjęciem decyzji koniecznie poznać warunki techniczne i szczegóły oferty.

Internet symetryczny to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników wysyłających bardzo dużo plików.

Internet symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Dzierżoniów dostarcza polska firma Airmax.

Światłowód do gier online w miejscowości Dzierżoniów

Średnia, zalecana szybkość Internetu w przypadku gry internetowej Fortnite, w którą może jednocześnie grać aż kilkadziesiąt osób, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to istotnie mniejszą, niezbędną prędkość niż posiada światłowód AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali użytkownicy przeszkodzą Ci w graniu. Np. już samo ściąganie danych, oglądanie video czy odbieranie poczty potrafi tymczasowo spowolnić Internet oraz źle wpłynąć na ping. Poza pozostałymi osobami, obniżenia płynności działania gier online możesz doświadczyć przez aktualizowanie się oprogramowania lub aplikacji na urządzeniu. Im szybsze łącze wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś przerwie Twoją zabawę online.

Internet do gry online oferowany przez AirMAX Internet zapewnia nie tylko duże prędkości uploadu i downloadu danych, ale również minimalny ping. W AirMAX ping nie zależy od liczby osób podłączonych do Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej czy LTE.

Niezawodne łącze bez przerw w dostępności usługi istotnie zmniejsza ryzyko odłączenia od sieci podczas zmagań w wirtualnym świecie. Oprócz do grania, Internet AirMAX wykorzystasz do pracy, uczenia się, robienia zakupów online czy rozwijania innych pasji.

Mieszkasz w miejscowości Dzierżoniów i oczekujesz najlepszej oferty światłowodu w swoim mieście? Zamów Internet AirMAX i zyskaj nieograniczony dostęp do aktualności oraz doskonałej rozrywki – gdy tylko chcesz. Światłowód AirMAX to innowacyjne rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości nawet do 1 Gb/s oferują całkowicie nową jakość w segmencie Internetu światłowodowego w miejscowości Dzierżoniów.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Jak szybki może być Państwa Internet? Przekonajcie się z AirMAX – ultra szybkim Internetem w Dzierżoniowie.

AirMAX to zupełnie nowa jakość Internetu – niezawodne, super szybkie i stabilne łącza NeoConnect oraz zero limitu danych przez cały okres współpracy. Do wyboru otrzymujecie Państwo różnorodne warianty abonamentowe, a jeśli nie chcecie wiązać się umową, polecamy dynamiczny Internet na kartę. Aby w pełni przekonać się o korzyściach używania Internetu AirMAX, zachęcamy do rozpoczęcia bezpłatnego, miesięcznego okresu testowego – bez żadnych zobowiązań i ukrytych kosztów. W razie pytań, do Państwa dyspozycji pozostaje dział obsługi Klienta.

Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i zmierz szybkość używanego Internetu.

Posiadasz Internet w przestrzeni domowej albo w pracy? Irytuje Cię trwające w nieskończoność oczekiwanie na załadowanie się witryny? Nie możesz ściągnąć wyczekiwanego video? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i przekonaj się, czy Twój Internet service provider oferuje optymalną i w szczególności zgodną z zawartą umową szybkość usługi.

Obecnie masz także szansę wykonania SPEED TEST dla rozmaitych komercyjnych serwerów w każdym kraju na świecie.

Ponadto oferujemy Ci szansę podzielenia się swoimi wynikami ze kolegami. Możesz również zobaczyć statystyki historycznych testowań oraz ściągnąć plik z rezultatami ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem krótkiego podsumowania z opisem łącza.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 38

Ocena strony:
średnia: 4.8 / 5, głosów: 69

 

© 2022 Airmax.pl