Airmax Internet Opinie Dzierżoniów - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Airmax Internet w Dzierżoniowie

Przedstawiamy Państwu AirMAX – szybki i tani Internet w Dzierżoniowie, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających i aktywnych w sieci użytkowników. Zapewniamy całkowity brak limitów danych, bez względu na ilość ściąganych codziennie plików i dogodne warianty umowy. Klient może sam wybierać spośród różnorodnych opcji abonamentowych, zróżnicowanych cenowo ze względu na prędkość Internetu oraz czas trwania umowy. W ofercie posiadamy również nowoczesny Internet na kartę.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymacie Państwo w prezencie:

AirMAX – Internet w Dzierżoniowie o zupełnie nowej jakości.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Dzierżoniów Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Światłowód od AirMAX w miejscowości Dzierżoniów – równa szybkość 24h/7, bez względu na liczbę korzystających

W całym powiecie dzierżoniowskim, w tym również w Dzierżoniowie, jest już dostępny bezprzewodowy światłowód AirFiber, który umożliwia uzyskiwanie faktycznie zawrotnych parametrów, podobnych do parametrów zwykłego światłowodu lub nawet wyższych. Operator mówi o transferze danych z szybkością na poziomie co najmniej... 15 Gb!

Głównym dostawcą tej zupełnie nowej technologii na południu kraju, w tym w Dzierżoniowie, jest AirMAX – lokalny operator, który od dawna dostarcza stacjonarny internet dla osób prywatnych i klientów biznesowych. Oprócz technologii klasycznego, przewodowego internetu światłowodowego, doprowadzanego metodą napowietrzną lub metodą kabli podziemnych, AirMAX zapewnia bezkablowy internet światłowodowy o nazwie AirFiber. W odróżnieniu od klasycznego internetu światłowodowego przewodowego, AirFiber jest w 100% bezawaryjny. Wyeliminowanie infrastruktury kablowej gwarantuje całkowitą odporność internetu na warunki pogodowe i usterki fizyczne oraz łatwy montaż - bez pomocy fachowca. Doprowadzenie internetu światłowodowego AirFiber nie wymaga wykonywania wykopów, narażających klienta na spore koszty. Warto też wiedzieć, że splątane przewody niszczą wygląd budynku i posesji.

AirFiber to internet pozbawiony jakichkolwiek limitów, zapewniający jednakową szybkość łącza 24h/7 - bez względu na liczbę korzystających, występujący w standardowej ofercie abonamentowej oraz w ofercie prepaid, tj. bez formalności.

Nieodłącznym elementem rozwiązania AirFiber jest specjalny router AirMAX Internet Fiber, zapewniający proste podpięcie do sieci wszystkich potrzebnych urządzeń.

Internet PrePaid Dzierżoniów - (internet bez umowy)

Internet bez umowy? AirMAX - Internet na kartę Dzierżoniów

Oferujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie w branży usług telekomunikacyjnych – Internet PrePaid AirMAX, działający na zasadzie przedpłaty. To doskonały wybór dla wszystkich z Państwa, którzy nie potrzebują stałych łączy, a zależy im jedynie na okresowym lub sporadycznym dostępie do sieci. Decydując się na Internet na kartę, nie podpisujecie Państwo żadnej umowy z dostawcą usługi. Wykupujecie wybrany pakiet i korzystacie z Internetu wtedy, gdy tego potrzebujecie. Wystarczy w szybki i prosty sposób aktywować usługę pod wskazanym numerem telefonu (konieczna jest także aktywacja routera).

Wybierzcie Internet na kartę AirMAX Dzierżoniów i cieszcie się szybkością łączy NeoConnect przez dowolną ilość czasu – nawet 1 dzień!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Dzierżoniów - zasięg

30-dniowy, bezpłatny okres testowy naszego Internetu. Dzierżoniów i okolice.

Jeśli chcielibyście Państwo wypróbować naszą usługę przed podpisaniem umowy, zapraszamy do kontaktu. Jako jedni z nielicznych dostawców Internetu, zapewniamy naszym Klientom bezpłatny okres testowy, obejmujący okres 1 miesiąca. W tym czasie możecie Państwo cieszyć się ultra szybkim i stabilnym Internetem bez limitu danych, całkowicie za darmo. Testowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem – po upływie 30 dni, możecie swobodnie zdecydować o dalszej współpracy lub zrezygnować z usługi. Bez umów przedwstępnych, bez ukrytych kosztów.

Czy AirMAX - Internet Dzierżoniów spełni Wasze oczekiwana? Zapraszamy do rozpoczęcia darmowego testowania!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Dzierżoniów, oraz następujące miejscowości:

Bielawa, Dobrocin, Dzierżoniów, Jaźwina, Jodłownik, Kiełczyn, Książnica, Mościsko, Nowizna, Ostroszowice, Owiesno, Pieszyce, Piława Dolna, Piława Górna, Roztocznik, Trzebnik, Uciechów, Wiatraczyn, Włóki,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Sprawdź opinie o firmie AirMAX i nie zapomnij napisać swojej recenzji!

Zadowolenie klientów to wyznacznik wszelkich, podejmowanych działań. W związku z tym robimy co w naszej mocy, żeby okres spędzony z nami był udany – dla Ciebie i Twojej rodziny lub załogi w firmie. Oferujemy rozwiązania zapewniające wspaniałą rozrywkę. Troszczymy się o to, by zatrudniana kadra była uprzejma, wspierająca i kompetentna. Bardzo nas cieszy, że klienci dostrzegają i doceniają nasze działania oraz rekomendują nas bliskim. I mamy na to niepodważalne dowody – oceny. Dla nas są one wiarygodną formą informacji zwrotnej, silną motywacją do dalszego doskonalenia oraz najatrakcyjniejszą promocją. Musisz wiedzieć, że każda, wystawiona opinia jest dla nas najważniejsza. Każda zostaje zamieszczona poniżej, przesłana do właściwego specjalisty i wykorzystana do dalszego udoskonalania standardów usług. za zaufanie, którym darzysz naszą firmę. Jeżeli do tej pory nie oceniłeś nas, to najlepszy moment.

TV internetowa oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnych serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa – w różnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz zamówić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed wyborem danego pakietu koniecznie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy usługi. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, ilości programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Super szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z uploadem i downloadem, dostęp do filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz super szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków pogodowych. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmowe i serialowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki w nieograniczonych ilościach - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download plików. Airmax to doskonała propozycja Internetu dla całej rodziny oraz dla biznesu. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym zakątku w domu czy w firmie. Poczuj różnicę - wystartuj z super szybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Dzierżoniów. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Airmax Internet Opinie

4.61/5.00 - ilość ocen: 3146

© 2023 Airmax.pl